7 راهنمای بسته بندی در 7 روز

7 راهنمای آسان برای بسته بندی و اسباب کشی در 7 روز


امیدوارم نیازی به استفاده از این راهنما نداشته باشید ، اما اگر مجبور هستید طی یک هفته یا کمتر حرکت کنید ، این اطلاعاتی است که شما نیاز دارید تا حرکت خود را به صورت سازمان یافته ، بدون استرس و با اطمینان انجام دهید . همه کارهایی که برای بسته بندی و جابجایی در یک هفته باید انجام دهید در اینجا کامل توضیح داده شده است با خواندن این مقاله میتوانید برنامه ریزی کنید که در یک هفته چگونه اسباب کشی کنید.

1-حرکت خود را در روز اول برنامه ریزی کنید

حرکت در مدت زمان کوتاه نیاز به فکر و برنامه ریزی و انرژی زیادی دارد .سازماندهی و تقسیم کار کنید.

برنامه ریزی کنید
برنامه ریزی کنید

2-روز دوم شروع به بسته بندی وسایل خود کنید

پس از گذراندن یک روز بعد سازماندهی ، تهیه لیست ، و آماده سازی برای بسته بندی ، روز دوم را برای شروع بسته بندی استفاده کنید. این کار سخت است بنابراین از یک دوست یا دو نفر بخواهید که بیایند و حداقل یک ساعت را صرف کمک کردن به شما کنند.

بسته بندی وسایل
بسته بندی وسایل

3-در روز سوم کمی استراحت کنید

در روز سوم ، احتمالاً احساس خستگی می کنید ، اگر واقعاً می توانید همه چیز را تا پایان هفته بسته بندی کنید می توانید ، فقط یک نفس راحت بکشید، به اندازه کافی بخوابید و بعد از استراحت کردن شروع کنید .

سعی کنید خواب کافی و غذای سالم داشته باشید.

کمی استراحت کنید
کمی استراحت کنید

4- روز چهارم مرتب سازی و بسته بندی وسایل

اگر شروع به خستگی و ناامیدی کرده اید و آرزو کردید که جعبه های اسباب کشی از بین بروند ، بدانید که شما در نیمه راه هستید. شما در قسمت سخت مرحله هستید و اکنون فقط باید چند کار آخر را انجام دهید که به شما این اطمینان را می دهد که در زمان مقرر اسباب کشی می کنید.

مرتب سازی وسایل
مرتب سازی وسایل

5-بسته بندی تمام فضاهای ذخیره سازی شما در روز

روز پنجم به این معنی است که فقط چند روز قبل از حرکت باقی مانده است و در حالی که احتمالاً احساس خستگی می کنید ، آرزو می کنید که اسباب کشی شما تمام شود ، اگر به چهار روز گذشته نگاه کنید می بینید که بیشترکار هارا انجام داده اید ، مثل کارهای بسته بندی اکثر فضای خانه یتان. بنابراین ، برای امروز ، روی فضاهای اضافه مثل ، کمدهای اضافی ، گاراژها ، زیرزمینها و…. کار کنید.

انباری و فضاهای دیگر
انباری و فضاهای دیگر

6-وظایف آخرین لحظه در روز ششم را تمام کنید

روز ششم ، ممکن است خسته ، پر استرس و کمی وحشت زده شوید.

در حالی که شما فقط یک روز کامل برای بسته بندی همه چیزها در آخرین لحظه دارید ، تاکنون تقریباً آماده رفتن هستید. امروز روزی است که باید روی همه چیزها تمرکز کنید ، مانند تمیز کردن یخچال ، جمع کردن جعبه شخصی خود (در صورت نیاز) و جدا کردن تمام مبلمان ها و تختخواب ها.

جمع کردن بقیه وسایل
جمع کردن بقیه وسایل

7-روز پایانی حرکت شما

بعد از شش روز بسیار پرتحرک ، سرانجام آن را به روز اسباب کشی تبدیل کرده اید.

تبریک می گویم! اما در حالی که ممکن است احساس آرامش پیدا کنید ، هنوز از خط پایان عبور نکرده اید. امروز از لحظه بیدار شدن به دقیقه ای که چراغ خانه جدید خود را خاموش می کنید مشغول کار خواهید بود.

کاراهای پایانی
کاراهای پایانی

میربار برای کمک به شما در اسباب کشی با کمترین زمان و کمترین هزینه در تمامی این مراحل شما را با متخصص ترین نیروها همراهی میکند.