استرس اسباب کشی

5 راه برای از بین بردن استرس هنگام اسباب کشی


اسباب کشی دشوار است نه فقط به این دلیل که لیست کارهای شما طولانی و بی پایان است ، بلکه به دلیل اینکه یک تغییر بزرگ است. انتقال به خانه جدید هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی خسته کننده است . مدتها قبل از تغییر آدرس ، برای مقابله با بزرگترین عوامل استرس زا گام بردارید.

برای از بین بردن استرس هنگام اسباب کشی منظم شوید

جابجایی مانند مدیریت یک پروژه عظیم است علاوه بر همه آنچه شما به طور منظم انجام می دهید. با این حساب ، هرچه سازماندهی بیشتری داشته باشید ، احتمال اینکه حرکت شما آسان باشد ، بیشتر است. و یک حرکت آرام یک حرکت شاد است و یک حرکت شاد به این معنی است که همه اطراف شما نیز خوشحال خواهند شد. برای برنامه ریزی اسباب کشی خود از این کار و راهنمای برنامه استفاده کنید.

زود شروع کنید

در صورت امکان ، سعی کنید حرکت خود را هفته ها یا حتی ماه ها ، از قبل برنامه ریزی کنید . حداقل سه ماه ترجیح داده می شود ، زیرا به شما فرصت زیادی می دهد تا مشکلات را پیدا کنید ، یک شرکت حمل بار را استخدام کرده و بسته بندی وسایل را شروع کنید .

به سناریوهای “چه می شود” فکر کنید

سعی کنید به همه مواردی که ممکن است اشتباه پیش بیایند فکر کنید و سپس حل خلاقانه مشکلات را انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر باربرانی که رزرو کرده اید نیایند ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا نیروی پشتیبان تهیه کرده اید؟ اگر کامیونی که برای اسباب کشی کرایه کرده اید گنجایش بارهاش شما را ندارد چه؟ ممکن است کارها اشتباه انجام شود و به طور مکرر نیز رخ خواهد داد اما برای جلوگیری از استرس ، اطمینان حاصل کنید که لیستی از باربران ، بهترین شرکت های باربری و دوستانی را که می توانید در صورت نیاز به کمک بیشتر با آنها تماس بگیرید یا لیستی از افراد حرفه ای و هر چیزی که آرامش خاطر شما را فراهم کند.

وقت تلف کنید

با وجود کارهای زیاد ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک زمان استراحت بسیار ضروری را انتخاب کنید ، دلیل این کار این است که باید نفس بکشید و کاری سرگرم کننده و آرامش بخش انجام دهید. حتی فقط نیم ساعت. در بین مرتب سازی و بسته بندی ، دراز بکشید ، کتاب بخوانید ، برای ناهار با یک دوست بیرون بروید ، یک شام آرام یا حتی یک فنجان قهوه بخورید و هر چیزی به شما آرامش بدهد.

لذت بردن از لحظه برای از بین بردن استرس هنگام اسباب کشی

ممکن به نظر نمی رسد ، اما سعی کنید حرکت خود را فرصتی برای تغییر بدانید. خواه این تغییر به شکل یک شهر جدید ، یک شغل جدید ، یا به دور از یک تجربه بد اتفاق بیفتد ، می توان تصور کرد که اسباب کشی به عنوان چیزی است که باعث ایجاد تغییر در زندگی شما می شود. اگر می توانید ، این تجربه نادر را بچشید و به همه چیزهای مثبتی که پیش می آیند فکر کنید زیرا شما فرصتی را پیدا می کنید ، فرصتی جدید ایجاد می کنید و از چیزهای آشنا دور می شوید. اگر این نتیجه نداد ، سعی کنید نه به عنوان یک روند طولانی و طاقت فرسا ، بلکه به روزی فکر کنید که می تواند زندگی شما را تغییر دهد.