حمل بار زمینی

4 نکته ای که برای حمل بار زمینی باید بدانید


حمل بار زمینی خدماتی است که میربار اصفهان به مشتریان خود و تجار گرامی ارائه می دهد. با ارائه سرویس های منظم، برنامه ریزی بسیار دقیق حمل کالای زمینی داخلی و خارجی پاسخگوی نیازهای مشتریان عزیز است.
برای مشاوره و تماس با مشاوران ما با شماره فوق تماس حاصل فرمایید 09132091054

حمل و نقل زمینی

یکی از قدیمی ترین روش هایی که برای ارسال کالا وجود دارد حمل بار زمینی از طریق ماشین های بار کش می باشد. که از نظر قیمت و سرعت به جهت ارسال بسیاری از محموله ها مناسب تر است.

ارسال بار زمینی

کالاها ممکن است به شیوه های مختلفی جابجا شوند، بنا به شرایط یا تقاضای مشتری یکی از این روش ها انتخاب می شود. محمولاتی که بر اساس اندازه، وزن و حجم، فاسد شدن، زمان رسیدن و… با یکی از روش های باربری حمل می شوند. بعضی از مشتری ها برای ارسال کالاهای خود یا کالاهای خریداری شده از داخل و یا خارج کشور می توانند با استفاده از شرکت های باربری ارسال بار زمینی به کشور مقصد ارسال بار کنند.

سلامت کالا در ارسال بار زمینی

سلامت کالا در ارسال بار برای مشتری و صاحب هرکالایی پر اهمیت است. احتمال اینکه به کالاها در حمل و نقل زمینی آسیبی برسد، نسبت به سایر روش ها پایین تر است. کالا پس از بارگیری در محل دریافت کننده تخلیه می شود که همین موضوع باعث می شود تا کالاها صدمه کمتری ببیند.

از مزایای حمل بار زمینی

سرمایه گذاری کمتر
امکان خدمات ارسال بار زمینی در مناطق روستایی
مناسب برای فواصل کوتاه
آسیب کمتر به محموله ها
سرعت در جا به جایی
صرفه جویی در هزینه بسته بندی
وسایل نقلیه خصوصی
تخلیه مستقیم در مقصد
زمان بندی مناسب

ارسال بار زمینی توسط شرکت باربری میربار به شهرستان ها و کشورهای همسایه برای اطلاعات بیشتر با مشاوران میربار تماس بگیرید و یا از طریق وب سایت بار خود آنلاین را ثبت کنید.