یک هفته قبل از اسباب کشی

کارهایی که باید یک هفته قبل از اسباب کشی انجام دهید


اطمینان حاصل کنید که قبل از نقل مکان همه اوراق بانکی نزد خودتان باشند . به ویژه اگر به یک کشور دیگر منتقل شده اید بانک خود را عوض کنید. 

باربری میر بار
باربری میر بار

یک جعبه ملزومات را بسته بندی کنید

یک جعبه با لباس و لوازم بهداشتی مورد نیاز سفر برای چند شب اول در خانه جدید خود تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که همه افراد خانواده شما جعبه لوازم مورد نیاز خود را با هر آنچه که لازم دارند را همراه خود آورده باشند. 

علاوه بر اطمینان از اینکه همه افراد خانواده شما جعبه ملزومات شخصی خود را دارند ، یک یا دو جعبه جداگانه را در وسایلی قرار دهید که تمام خانواده شما می توانند از آنها استفاده کنند. جعبه را علامت گذاری کنید یا آن را در ماشین خود قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که آن ها را با بقیه وسایل خود بسته بندی نمی کنند و درون کامیون باربری نمی گذارند. این وسایل باید شامل برخی از موارد موجود در این لیست باشد ، مانند دستمال توالت ، غذای حیوانات خانگی ، دارو و وسایلی که حس می کنید نیاز صد در صد دارید.

باقیمانده قبض ها را پرداخت کرده و حساب ها را ببندید

اگر مسیری طولانی را طی می کنید ، احتمالاً کارهای اداری خود را انجام داده اید و جاهایی که باید آدرس جدیدتان را تغییر دهید را ثبت کرده اید تا بعدا به مشکل نخورید. اگر حساب خود را می بندید ، مطمئن شوید که همه چیز پرداخت شده است و همه ی قبض ها را قبل از رفتنتان پرداخت کنید

پرداخت قبض ها

یک هفته قبل از اسباب کشی زمان اسباب کشی را تعیین کنید

برای تأیید زمان ورود و زمان استفاده از پارکینگ ، با شرکت باربری که استخدام کرده اید تماس بگیرید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز درست پیش می رود . این بهترین راه برای جلوگیری از هزینه های اضافی برای جابجایی است. 

آماده سازی مبلمان یک هفته قبل از اسباب کشی

بسته به نوع شرکتی که استخدام کرده اید ، ممکن است لازم باشد مبلمان خود را قبل از رسیدن آنها جدا کنید. برخی از شرکت های باربری بسته بندی مبلمان را به عنوان بخشی از توافق نامه می دانند و این کار را توسط نیروی متخصص برای شما انجام می دهند . اما اگر شما مسئول هستید ، اکنون زمان آماده سازی آن ها است .

یک برنامه غذایی ساده بچینید

در ابتدای هفته ، یک برنامه غذایی ساده را تعیین کنید. تصمیم بگیرید که شب قبل از حرکت خود چه چیزی بخورید و یا کجا بخورید و فقط مواد غذایی مورد نیاز خود را همانقدر که احتیاجتان می شود را بخرید.

بسته بندی ها را تمام کنید

بع گونه ای برنامه ریزی کنید که این کار را تا پایان هفته انجام می دهید.علامت گذاری جعبه ها که هر کدام مطعلق به کدام اتاق است را فراموش نکنید.