شرکت های باربری

کارهایی که باید هنگام استخدام شرکت باربری برای اسباب کشی در خانه انجام دهید


اگر تصمیم ندارید که خودتان اسباب کشی کنید یافتن یک شرکت حمل بار خوب مهم تصمیمی است که هنگام جابجایی می گیرید اگرچه با یک جستجو در اینترنت لیستی از شرکت های باربری نمایان می شود اما به هرحال باید خوب برسی کنید .

حداقل سه نفر را استخدام کنید

مهم نیست که به کجا منتقل می شوید ، حداقل باید حداقل سه نفر را در لیست استخدام های بالقوه خود داشته باشید. گرفتن قیمت از پنج شرکت باربری و مقایسه کردن هزینه ها ، استفاده از تجربیات افراد دیگر می تواند به انتخاب شما کمکم کند. انجام تحقیقات و بررسی در مورد هر شرکت ، به شما اطمینان می دهد که یک شرکت معتبر را استخدام کرده اید و دیگر خیالتان از بابت وسایلتان راحت است.

یک جابجایی فقط بر اساس قیمت

حتی اگر شرکتی را پیدا کردید که از معتبر بودن آن مطمئنید اگر از معتبر بودن شرکتی اطمینان دارید اما گران است بهتر است آن را انتخاب کنید

فقط بخاطر داشته باشید که اگر سه تا پنج حرکت را مقایسه می کنید و متوجه می شوید که قیمت یک حرکت دهنده بسیار کمتر از بقیه است باید این را هم در نظر گرفت که شرکت های باربری متقلب اغلب سعی می کنند مشتریانی را با هزینه های کم ، معاملات ویژه و وسوسه های دیگر مانند خدمات رایگان جلب کنند. بنابراین حتی اگر شرکتی را پیدا کردید که هزینه ی بالایی می گیرد اما از معتبر بودن آن اطمینان دارید همین شرکت را انتخاب کنید.

همچنین ، هنگام انتخاب ، در نظر بگیرید که به کجا منتقل می شوید. اگر یک جابجایی محلی دارید که فقط یک روز به طول می انجامد ، می توانید با یک شرکت محلی کوچکتر نزدیک شهر خود بروید. غالباً ، قیمت آنها نسبت به برخی از شرکتهای بزرگ اسباب کشی کمتر است. با این حال ، هنگام جابجایی مسافت طولانی که بیش از یک یا دو روز طول می کشد ، معمولاً باید با یک شرکت بزرگتر با شهرت خوب همراه شوید.

نمی دانید کجا و چه زمانی ممکن است هزینه های اضافی به شما تحمیل شود

همیشه باید از باربران در مورد هزینه های اضافی که ممکن است برای جابجایی شما اعمال شود سوال کنید . این هزینه ها ممکن است شامل ، هزینه های حمل و نقل بردن وسایل به بالا و پایین پله ها ، نداشتن فضای پارک نزدیک برای کامیون اسباب کشی و هزینه های بسته بندی.

حمل بار
Black man moving furniture

حتما قبل از حرکت همه ی وسایل خود را چک کنید تا تخمین دقیق تری را ارائه کنید تا موجودی که در به شما می گویند با موجودی پایانی مطابقت داشته باشد.

برای صرفه جویی در هزینه های اضافی ، درباره هزینه های جابجایی که ممکن است مسئول آن باشید با ما تماس بگیرید.