بدون هیچ مشکلی اسباب کشی کنیم

چگونه بدون هیچ مشکلی اسباب کشی کنیم؟


برای اینکه بدون هیچ مشکلی اسباب کشی کنیم ، قبل از حرکت و هنگام بسته بندی ، باید وسایل خود را از نظر وجود سوسک و سایر آفات مانند ساس ها بررسی کنید. هنگام بسته بندی وسایل بررسی شده ، آنها را از آپارتمان فعلی خود بردارید. شما می خواهید لباس و پارچه های خود را بشویید ، کفش و وسایل الکترونیکی را تکان دهید ، هنگام بسته بندی همه چیز را با جاروبرقی جارو کنید اگر لباس های خود را در مکانی خارج از آپارتمان می شوید ، آن را در آنجا بسته بندی کنید. برای بسته بندی آن را به آپارتمان آلوده نبرید.

چگونه بهترین بسته بندی وسایل شماست

ترجیح داده می شود از سطل های پلاستیکی درب دار که بتوان وسایل داخل آن را از آب محافظت کرد ، برخلاف جعبه های مقوایی استفاده کنید . همچنین ، اگر از جعبه هایی که از منابع خارجی تهیه کرده اید استفاده می کنید ، مثلا یک سوپرمارکت یا فروشگاه ، هیچ تضمینی برای آلوده نشدن جعبه ها ندارید. همچنین باید قبل از بسته بندی و جابجایی ، ملافه ها و تشک ها را از نظر وجود هرگونه اشکال ، از جمله پروانه ها و ساس های تخت ، بررسی کنید.

وسایل الکترونیکی و لوازم خانگی را بررسی کنید

اگر آلودگی بسیار زیاد باشد ، بهتر است لوازم کوچک برقی و الکترونیکی مانند قابلمه های قهوه ، ساعت های زنگ دار و غیره را دور بریزید . این وسایل مکان های مخفی خوبی برای کک ها ، ساس ها فراهم می کنند و پاکسازی دستگاه با هر محصول درمانی عملاً غیرممکن است. اگر می خواهید اینها را با خود ببرید ، آنها را کاملاً بازرسی کنید ، آنها را در کیسه های پلاستیکی شفاف ببندید و تا زمان رسیدن، بسته بندی در آنجا نگه دارید. قبل از بیرون آوردن آنها از داخل کیسه ها آنها را بررسی کنید (به همین دلیل کیسه های شفاف می خواهید ).

همین کار را برای رایانه ها ، تلویزیون ها ، تجهیزات صوتی و تصویری و غیره انجام دهید و آنها را قبل از بازکردن کیسه بازرسی کنید ، آنها را بررسی کنید.

وسایل آشپزخانه را بررسی کنید تا بدون هیچ مشکلی اسباب کشی کنیم

اطمینان حاصل کنید که همه قابلمه ها ، قابلمه ها و وسایل آشپزی را بشویید و خشک کنید. بلافاصله پس از خشک شدن آنها را بسته بندی کنید. هر نوع ماده غذایی را بررسی کنید و هر چیزی که مشکوک است را کنار بگذارید. در هر کالای خشک نیز به دنبال آلودگی باشید. برخی مناطق مستعد پروانه ها ، موریانه هستند که می توانند از خانه فعلی شما به خانه جدید شما منتقل شوند.

اگر نگران هستید که برخی از کالاهای انبار شما دارای آلودگی باشد ، کالاهای خشک شده از جمله برنج و غلات را یک شب در فریزر قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که همه ی حشرات یا لاروها قبل از بسته بندی و جابجایی از بین رفته اند، اگر که نه آن ها را دور بیندازید.

انتقال گیاهان با شما

اگر گیاهان را با خود می برید ، آنها را بازرسی کنید. برگ ها ، ساقه ها و گلدان ها را بررسی کنید. اگر درمورد آنها اطمینان ندارید ، بهتر است گیاهان را کنار بگذارید و از گیاهان تازه نفس در مکان جدید خود استفاده کنید.

اگر به یک ایالت دیگر یا کشور جدیدی منتقل می شوید ، باید با ایالت یا کشوری که به آن منتقل می شوید مشورت کنید تا ببینید آیا می توانید گیاهان را به خانه جدید خود منتقل کنید یا خیر. اکثر ایالت ها قوانینی بسیار سختگیرانه دارند که گیاهان را نمی توان از مرزها عبور داد و باید آنها را ترک کنید. 

رفتن به خانه جدید

هنگامی که به مکان جدید رسیدید ، قبل از انتقال هر چیز آپارتمان را بازرسی کنید. باید از علائم و شواهد آلودگی مانند سوسک ها از آپارتمان جدید خود آگاه باشید.

هنگام باز کردن بسته بندی هر جعبه ، وسایل خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید هیچ آلودگی با خود منتقل نکرده اید. اگر از جعبه برای بسته بندی استفاده کرده اید ، سریع آنها را دور بریزید . کیسه های شفافی را که ممکن است در آن هرگونه وسایل الکترونیکی را بسته بندی کرده اید بررسی کنید تا علائمی از فعالیت حشرات در داخل کیسه ها وجود نداشته باشد.