باز کردن بسته بندی در خانه جدید

هنگام باز کردن بسته بندی در خانه جدید این کارها را انجام دهید


باز کردن بسته بندی آخرین و اغلب سخت ترین مرحله اسباب کشی است. این احتمال وجود دارد که بعد از تمام کارهایی که طی چند هفته گذشته انجام داده اید ، دیگر خسته شده باشید. خیلی راحت است فقط بگذارید آن جعبه ها برای مدتی آنجا بمانند چون شما سزاوار استراحت پس از کار سخت هستید ، درست است؟

از این راهنماها برای باز کردن بسته بندی و انجام اقدامات لازم برای ساماندهی خانه خود استفاده کنید .

چگونه شروع به باز کردن بسته بندی همه وسایل خود کنیم

یک سفر دشوار با اولین قدم آغاز می شود ، و این گامی است که شما را در مسیر جابجایی سوق می دهد.این مرحله از جابجایی آسان تر است .

با انجام این مراحل برای اولین روز در خانه جدید ، خانه خود را نظم دهید.

خانه ی جدید
باز کردن بسته بندی بعد از اسباب کشی

روز دوم در خانه جدید خود چه کاری باید انجام دهید

شما در روز اول خوب عمل کرده اید و اکنون به موفقیت خود رسیده اید و خیلی ناامیدکننده به نظر نمی رسد ، اما گاهی اوقات روز دوم به کمی قدرت نیاز دارد. هیجان خانه جدید هنوز وجود دارد ، اما شاید انرژی لازم برای آن کاهش یابد.

این جایی است که گذاشتن یک طرح و پایبندی به آن به شما در حفظ حرکت کمک می کند. این طرح دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید ، برای کمک به شما در ارزیابی آنچه ابتدا باید انجام شود ، و سپس تقسیم و تسخیر یک به یک این وظایف.

روز روم اسباب کشی
روز روم اسباب کشی

نحوه بسته بندی و سازماندهی آشپزخانه

آشپزخانه است که بدون شک مهم ترین اتاق مهم در خانه است. اینجاست که بیشتر زندگی در خانه اتفاق می افتد. منطقی است که این باید اولین اتاقی باشد که بعد از اسباب کشی راه اندازی می شود. وقتی آشپزخانه هنوز در جعبه است ، در جین چیدمان به مشکلاتی بر میخوریم.

برای راه اندازی سریع و سازمان یافته آشپزخانه جدید خود این نکات را دنبال کنید.

آشپزخانه در اسباب کشی
آشپزخانه در اسباب کشی

نحوه نصب لوازم خانگی پس از جابجایی

همانطور که آشپزخانه سخت ترین اتاق برای بسته بندی و جابجایی بود ، نه تنها به این دلیل که وسایل زیادی را در خود جای داده است ، بلکه به دلیل وجود انواع مختلفی از چیزها که به بسته بندی خاصی نیاز داشتند ، باز کردن جعبه ها و چیدمان آن ها هم سخت است .

وقتی مجبور شوید وسایل خانه را جابجا کنید و آنها را در فضای جدید خود نصب کنید ، ممکن است بزرگ یا کوچک بودن لوازم خانگی مشکل باشد ، از این راهنماها برای بسته بندی وسایل و اطمینان از نصب صحیح آنها در خانه جدید خود استفاده کنید. 

نصب خدمات پس از اسباب کشی
نصب خدمات پس از اسباب کشی

روشهایی برای ذخیره بیشتر در آشپزخانه خود

اگر به آشپزخانه کوچکتر بروید و یا به آشپزخانه ای بزرگتر از آشپزخانه قبلی خود بروید ، منظم بودن در فضای آشپزی خود برای آرامش خاطر شما مهم است.

چیدن وسایل آشپز خانه
چیدن وسایل آشپز خانه

با استفاده از این راهنما ، تعجب خواهید کرد که اگر فضای مناسب را به خوبی سازماندهی کنید ، حتی در کوچکترین آشپزخانه ها چه مقدار می توانید وسیله ذخیره کنید. در اینجا چند پیشنهاد مفید برای کمک به شما در استفاده بیشتر از فضای آشپزخانه جدید آورده شده است.