اسباب کشی با اتومبیل

نحوه جابجایی اثاثیه با اتومبیل شخصی


برای اسباب کشی با اتومبیل چه در سطح شهر باشید و چه در سراسر کشور ، اطمینان حاصل کنید که در اتومبیل شما اثاثیه کاملا درست جای گرفته تا بتوانید نه تنها آنچه نیاز دارید را حمل کنید بلکه همه مسافران شما راحت و ایمن هستند.

چه وسایلی نیاز به جابجایی دارد

اولین مرحله مرتب سازی ، کوچک شدن و سپس بسته بندی است. مرتب سازی وسایل خود و انتخاب تنها موارد مورد نیاز ضروری در هنگام بسته بندی به شما کمک می کند.

اگر فقط چند مورد را بسته بندی می کنید ، وسایلی که نمی خواهید در کامیون اسباب کشی باشند مشخص کنید چه چیزهایی را می توان در یک جعبه بسته بندی کرد ، چه چیزهایی شکننده و با ارزش هستند . اگر می توانید وسایل الکترونیکی خود را با ماشین جابجا کنید بهتر است زیرا سنگین هستند و برای جابجایی هزینه زیادی دارند ، آنها همچنین شکننده هستند و به مراقبت های بیشتری نیاز دارند. اگر می خواهید وسایل الکترونیکی را در اتومبیل خود جا بجا کنید ، به یاد داشته باشید که اگر مسافت زیادی را طی می کنید ، و باید یک شب متوقف شوید مراقب باشید که وسایل الکترونیکی شما از سرقت در امان هستند.

از باربند استفاده کنید

اولین ترفند برای بسته بندی بیشتر در اتومبیل شما گذاشتن وسیله ها در باربند است. باربند ها بهترین اختراع برای افراد در حال جابجایی هستند. آنها به شما این امکان را می دهند که بار خود را با خیال راحت حمل کنید و اگر مجبور بودید یک شب را در جاده بمانید تضمین می کند که وسایلتان از تغییرات آب و هوا در امان هستند و از آن ها محافظت می کنند.

استفاده از کیسه ها

برای وسایلی که فضای زیادی را اشغال می کنند ، مانند لباس ها ، از این کیسه ها استفاده کنید این کیف ها راه حل مناسبی برای قرار دادن در فضای تنگ هستند. آنها نسبتاً ارزان قیمت هستند و می توانند وسایل حجیم را به اندازه کوچکی تبدیل کنند و در پشت اتومبیل شما یا در باربند قرار می گیرند.

برای اسباب کشی با اتومبیل از کیف استفاده کنید ، نه جعبه یا چمدان

اگر ایده خرید کیسه ها را دوست ندارید ، از کیسه های زباله معمولی (کیسه های زباله شفاف انجام می شود) برای مواردی که می توانند در فضای کوچک مانند زیر صندلی یا گوشه صندوق عقب فشرده شوند . چمدان با شکل فضای شما مطابقت ندارد بنابراین هر نوع وسیله نرم باید در کیسه ها بسته بندی شود.

زمانی که از جعبه های کوچک استفاده می کنید

برای مواردی که نیاز به محافظت زیاد دارند ، سعی کنید از جعبه های کوچک استفاده کنید. جعبه های کوچک می توانند در فضای نامناسب تری نسبت به بزرگتر ها جای بگیرند و به شما امکان می دهند در قسمت عقب ماشین جلوی دید راننده را نگیرد.

از هر فضایی برای اسباب کشی با اتومبیل استفاده کنید

شگفت آور است که چند فضای پنهان در یک ماشین وجود دارد. فضاهای زیر صندلی های جلو یک مکان ایده آل برای ذخیره بطری های آب اضافی ، میان وعده های بسته بندی شده و کتاب است. در صندوق عقب ، مکان های مناسبی برای ذخیره کوله پشتی ، کیف لباس و حتی کفش هستند.

از اطراف لاستیک یدکی نیز می توان استفاده کرد ، اگرچه باید اطمینان حاصل کنید که به راحتی بتوانید از تایر استفاده می کنید.

ایمن بودن شما و مسافرانتان فراموش نشود.

در صورت مشاوره برای حمل بارهایتان و نوع بسته بندی با مشاوران میربار به صورت رایگان تماس بگیرید.