ارسال بار آنلاین

نحوه ارسال بار آنلاین در میربار


حمل بار آنلاین یا اینترنتی روشی از ارسال بار است که امروزه باب شده است این روش مزایای زیادی دارد یکی از این مزایا صرفه جویی در زمان شما است چون با چند کلیک ساده شما ارسال بار خود را انجام داده اید.

مراحل انجام ارسال بار آنلاین

1-ثبت سفارش و مشاهده مبلغ تخمینی حمل بار

ابتدا حساب کاربری خود را در وبسایت ایجاد کرده، اگر این کار را انجام نداده اید درحین ثبت بار بعد از وارد کردن مشخصات خود بصورت خودکار ثبت نام می شوید.

در این مرحله شما مشخصات بار از قبیل وزن، نوع، بیمه، مکان بارگیری و تخلیه بار را مشخص می کنید. و بعد از اطمینان از اطلاعات وارد شده مبلغ تخمینی بار خود را مشاهده کنید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید.

2-مشاهده قیمت های پیشنهادی رانندگان میربار

در حمل بار اینترنتی درخواست شما برای هزاران راننده تاییده شده که ماشین باری متناسب با بار شما را دارند ارسال می شود و آنها می توانند قیمت پیشنهادی شما را مشاهده کنند.

ارسال بار آنلاین
مبلغ پیشنهادی راننده ی کامیون

3-انتخاب راننده مورد نظر

در حمل بار اینترنتی می توانید قیمت پیشنهادی رانندگان میربار را بعد از دیدن مشخصات بارتان مشاهده کنید. پس از توافق شما با راننده ، میتوانید راننده ی حمل بار مورد نظرتان را تایید کنید.

4-صدور بارنامه

راننده حمل بار پس از پذیرش سفارش شما ، برای صدور بارنامه به شرکت باربری رجوع خواهد کرد . و در محل مورد نظر بار گیری می کند.

5-ارسال بار

مرحله ی آخر مرحله ی ارسال بار شماست که می توانید از طریق تیم پشتیبانی میربار بصورت لحظه ای از وضعیت بار خود خبر دار شوید.

میربار اولین شرکت حمل بار اینترنتی اصفهان و بهترین اتوبار ، آماده ارسال بار شما با تضمین سلامت فیزیکی کالای شما می باشد و فقط کافیست با تیم پشتیانی میربار تماس بگیرید.