مسافت بین شهرستانها

مسافت بین شهرستان ها


فاصله کمیتی عددی است که به مقدار حرکت زمینی که یک جسم روی آن راه می‌رود اشاره دارد، ولی جابه‌ جایی کمیتی برداری است که در تغییر کلی موقعیت جسم اشاره دارد در ادامه مطلب بیشتر به فهم مسافت و جابه جایی پرداخته ایم.

شرکت حمل و نقل میربار اصفهان بابه کار گیری تمامی ویژگی ها خود را به عنوان معتبرترین شرکت در اصفهان معرفی نموده است.
برای کسب اطلاعات بیشترو مسافت بین شهرستان ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
09132091054

مسافت بین شهرستانها

مسافت و جابه جایی

مسافت و جابه جایی دو کمیتی هستند که معنای یکسانی دارند در صورتی که تعاریف و معنای متفاوتی دارند. که با واحد های اندازه گذاری: میلی متر، سانتی متر، متر، کیلومتر و مایل و…. محاسبه می شوند.
برای تشخیص مسافت بین شهرستان ها و مسافت طی شده و جابجایی باید بدانید که یک کمیت برداری مانند جابجایی جهت دار است و یک کمیت نرده ای مانند مسافت بدون جهت است. تغییر جهت حرکت برای کمیت جابجایی در نظر گرفته می شود زیرا حرکت در جهت مخالف، جابجایی قبلی را از بین می برد.

از اولین مواردی که باید برای مسافت و جابه جایی مورد برسی قرار گیرد یک نقشه مسیر خوانی و یا نقشه شامل مسافت ها، گرهای ترافیکی و مسیر های میانبر و اصلی هستند، تا شخص از مسیر و راه خود اطلاعات کامل را داشته و برنامه زمانبدی و مسیر برای او آسان تر گردد

ما در این مقاله، فایل مشخصات و برسی مسیر ها را برای دسترسی شما عزیزان قرار دادیم با کلیل بر روی لینک پایین فایل را دانلود کنید.