اسباب کشی آسان

این ابزارها را برای اسباب کشی آسان تهیه کنید


اگر در حال اسباب کشی هستید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که چیزی را جا نمی گذارید ، سطح استرس بالا است. و ممکن است هنگامی که شروع به بارگیری وسایل خود بر روی کامیون اسباب کشی می کنید و متوجه می شوید که برای سهولت حرکت و اطمینان از حرکت ایمن ، برخی از ابزارهای اصلی را از دست داده اید . اگر تصمیم گرفتید که خودتان بسته بندی و بارگیری کنید ، مطمئن شوید که قبل از روز بزرگ همه چیزهایی را که لازم دارید داشته باشید تا بارگیری آسان داشته باشید.

پتوها یا پد های متحرک

اگر مبلمان و وسایلی دارید که به آنها اهمیت می دهید ، هر آنچه که ارزش دارد را با یک پتو یا ملافه بپوشانید. می توان از پتو برای محافظت از نیمکت در برابر نشت و گرد و غبار و محافظت از عتیقه جات یا سایر وسایل شکننده استفاده کرد. خواهید فهمید که پتوها هنگام جابجایی خود بسیار ضروری هستند.

طناب تسمه ای برای تجربه بارگیری آسان

تسمه های متحرک مورد دیگری است که بیشتر افراد فراموش می کنند که آن را در لیست بسته بندی و وسایل حمل و نقل خود قرار دهند . تسمه های متحرک ابزاری عالی برای حمل وسایل سنگین و ناجور مانند تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ ، کاناپه یا لوازم خانگی است – هر چیزی که به بیش از یک دست نیاز داشته باشد. تسمه های متحرک همچنین از کشیدگی کمر و کتف و سایر آسیب ها جلوگیری می کند و می تواند برای ایمن نگه داشتن وسایل در بارگیری کامیون مورد استفاده قرار گیرد. از طناب ها می توان به همان روش استفاده کرد.

نوار بسته بندی و قیچی

بهترین دوست یک متحرک! نوار چسب و یک قیچی را همیشه با خود داشته باشید. از نوار بسته بندی می توان برای محکم نگه داشتن گوشه های پتو ، بسته بندی مجدد جعبه ای که باید باز شود ، یا برای محکم کردن قطعات مبلمان در کنار هم استفاده کرد. همچنین می توانید از نوار بسته بندی برای نگهداری پیچ ها ، ابزارها و سایر ملزومات در زیر میزها استفاده کنید.

غلتک پله ای برای اسباب کشی آسان

البته این فقط درصورتی وجود دارد که پله داشته باشید اما این دستگاه کوچک می تواند در تلاش شما صرفه جویی کند. اتصال آنها آسان است و اجازه می دهد اشیا سنگین که از پله ها پایین نریزند. این دستگاه مخصوصاً برای پله های موکت شده بسیار مفید است که می تواند مقاومت ایجاد کند و سر خوردن یک شی سنگین را دشوار کند.